Kontrast:

Nagrody dla PWSZ w Nysie w Plebiscycie Edukacyjnym Polska Press

 

Podsumowano Ogólnopolski Plebiscyt Edukacyjny Polska Press. W kategorii „Uczelnia roku w województwie opolskim” pierwszą nagrodę przyznano Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie, w imieniu Rektora PWSZ w Nysie, dyplom odeprał Prorektor ds. nauki i rozwoju, prof. Tomasz Drewniak.

W kategorii „Nauczyciel akademicki w województwie opolskim” nagrodę odebrał dr inż. Adam Sudoł, który jest adiunktem na Wydziale Nauk Technicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. 

Wydarzenie w Warszawie było uhonorowaniem działalności przedstawicieli świata edukacji i ich pracy włożonej w rozwój nauczania w Polsce. Laureaci odebrali wyróżnienia, nie zabrakło wzruszeń, słów podziękowania i motywacji do dalszej wytężonej pracy.

Ogólnopolska gala finałowa była zwieńczeniem plebiscytu, w którym to zaszczytne tytuły zostały przyznane głosami Czytelników dzienników regionalnych, wchodzących w skład Polska Press Grupy.

Na uroczystość na Zamku Królewskim w Warszawie, odbywającą się 7 maja br., zostali zaproszeni wszyscy finaliści, czyli zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa.


13 maja 2022 r.
Biuro Promocji PWSZ w Nysie
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik