Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - zarządzanie i inżynieria produkcji

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Firma Mega z prezentacją działalności dla nyskich studentów

Przedstawiciele firmy MEGA Sp. z o. o. spotkali się ze studentami kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.  Było to spotkanie w ramach współpracy Firmy z nyską Uczelnią.

Przyszli inżynierowie poznali profil działalności firmy MEGA, produkty oraz realizowane procesy produkcji, jak również możliwości odbywania praktyk i staży.

MEGA to jeden z liderów w obszarze produkcji przyczep i naczep samochodowych. Od 2017 r. Firma jest częścią francuskiej Grupy Benalu w związku z czym spółka przeszła gruntowną reorganizację i stale zwiększa swoje możliwości produkcyjne.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie współpracuje z firmą MEGA od 2016 roku, kiedy to podpisano umowę. Wkrótce nasi studenci odbędą wizytę studyjną na terenie zakładu MEGA w Nysie.

Wydział Nauk Technicznych - kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK