Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychWirtualna UczelniaDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Współpraca z uczelniami w Indiach

Dr Pradeep Kumar – wykładowca Wydziału Neofilologii PWSZ w Nysie zrealizował mobilność dydaktyczno-organizacyjną w Savitribai Phule Pune University w Indiach, który od wielu lat jest jednym z najważniejszych partnerów PWSZ w Nysie w Indiach w ramach Programu Erasmus+ oraz innych inicjatyw.

Wyjazd miał na celu przeprowadzenie wykładów dla studentów uczelni partnerskiej, podsumowanie dotychczasowej współpracy i zaplanowanie możliwych do zrealizowania projektów i programów w latach 2021-27. W tym celu dr Pradeep Kumar spotkał się między innymi z prof. (dr) Vijayem Khare, Dyrektorem Centrum Międzynarodowego i Dziekanem Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Savitribai Phule Pune w Pune w Indiach.

Dodatkowo, mobilność Programu Erasmus+ doprowadziła do nawiązania nowego partnerstwa strategicznego z innymi indyjskimi uniwersytetami w Pune, ponieważ oprócz Savitribai Phule Pune University, Pune, Indie, dr Kumar odwiedził również MIT World Peace University Pune i spotkał się z prof. dr Vishwanath D. Karad - założycielem i Prezydentem tejże Uczelni, a także z prof. Dr. R. M. Chitnis, Wicekanclerzem, Dr. Bharat S. Chaudhari - Dziekanem ds. akademickich,  Dr. Deependra Sharma – Dziekanem i Profesorem School of Management, Dr. S.N. Pathan – Doradcą Strategicznym MIT.

MIT World Peace University (MIT-WPU) jest flagowym uniwersytetem grupy instytucji MIT MAEER w Pune w Indiach, powiązaną z 72 instytucjami i 4 uniwersytetami kształcącą ponad 65 000 studentów m.in. na takich kierunkach jak: jak inżynieria, medycyna, zarządzanie, dziennikarstwo, projektowanie, administracja.04 lipca 2022 r. 
Biuro Promocji PWSZ w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK