Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Awans naukowy!

Miło jest nam poinformować, że w dniu 30 listopada br. Rada Dyscypliny Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu nadała Pani mgr Ewie Alicji Szurze stopień doktora w dyscyplinie nauki o zdrowiu.

Pani dr n. o zdr. Ewa Szura jest Prodziekanem na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej PWSZ w Nysie do spraw kształcenia na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Promotorem pracy pt. "Wpływ aktywności fizycznej na objawy zespołu jelita nadwrażliwego (IBS)" była Pani prof. dr hab. n. med. Elżbieta Poniewierka.

Recenzentami prof. dr hab. n. med. Barbara Skrzydło-Radomańska oraz prof. dr hab. Marek Woźniewski.

Gratulujemy Pani Doktor i życzymy dalszych sukcesów.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK