Kontrast:

Uniwersytety Trzeciego Wieku

UTW Korfantów

20.11.2021 w Korfantowie odbyła się VI Halowa Spartakiada Seniorów. Współorganizatorami były Urząd Miasta i Gminy  Korfantów oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Korfantowie . Patronatem  merytorycznym imprezę objęła PWSZ w Nysie, a honorowym Marszałek Województwa Opolskiego oraz Starostwo Powiatowe w  Nysie.

W zawodach sportowych uczestniczyło 8 drużyn. Hasło przewodnie tej edycji to senior radosny, bezpieczny, i zdrowy, a zwycięzcą był każdy z uczestników. Uczestnikom i organizatorom gratulujemy!

Ze względów sanitarno-epidemiologicznych w tym roku ograniczono liczbę uczestników Spartakiady. Za to wszyscy chętni zostali zaproszeni do udziału w Spartakiadzie w formie zdalnej, tak jak to było w roku 2020 w czasie V edycji wydarzenia.

  

20.11.2021, Info. w Kurierze Opolskim

 

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK