Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

STYPENDIA FUNDOWANE DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNYCH PWSZ W NYSIE

 

Informujemy, że studenci III roku studiów kierunku finanse i rachunkowość mogą ubiegać się o „stypendium fundowane” w wysokości 500 zł miesięcznie.                 

Rektor PWSZ w Nysie prof. Przemysław Malinowski podpisał w 2021 roku umowy  o praktykach i stypendiach fundowanych z firmą ALSECCO Sp. z o.o. w Nysie oraz Burmistrzem Otmuchowa (obecnie przygotowywana jest umowa ze Starostwem Powiatowym w Nysie).

Regulaminy przyznawania stypendiów oraz wnioski o przyznanie stypendiów dostępne są na stronie internetowej uczelni  http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=21,183,0,0,-1,580

Wnioski należy składać w Biurze Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych w terminie do 25 października danego roku.

Podstawowym wymogiem jest odbycie praktyki u fundatora (zakończona pozytywną opinią) oraz uzyskanie za ostatnie dwa semestry (II rok studiów) średniej ocen minimum: 4,25.

Liczba stypendiów jest ograniczona.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK